Previous
Previous Product Image

Chelamag B6 +D3 x 30 caps

L1,890.00
Next

Osteocare Vitabiotics x 30 tab

L1,200.00
Next Product Image

CartiJoint D x 20 bust

L3,400.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

CartiJoint D është një suplement me shije limoni me përmbajtje të Kalçiumit, Vitaminës D, Vitaminës C, Glukozaminës dhe Kondroitinës. Shërben në mirmbatjen e shëndetit të kockave dhe kartilagjeve. Kalçiumi kontribuon në pakësimin e mineraleve të kockave te femrat pas menopauzës. Vitamina D ndihmon në sistezën e kolagjenit, një proteinë e rëndësishme që ndikon në funksionimin normal të kockave dhe kartilagjeve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CartiJoint D x 20 bust”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?