Previous
Previous Product Image

Kentoferro Forte- Ferro+Vit C x20 capsule

L1,950.00
Next

CartiJoint D x 20 bust

L3,400.00
Next Product Image

Chelamag B6 +D3 x 30 caps

L1,890.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Një suplement dietik me një regjim magnezi të kombinuar në mënyrë unike, shumë biodisponueshme, në formën e kelatit Albion®amino acid me 2000 IU vitaminë D3 dhe vitamina B6 dhe K2.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chelamag B6 +D3 x 30 caps”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?