Previous
Previous Product Image

Power of Nature Zinc +D3 x30 capsule

L 1,790.00
Next

Denk Arthro Active x14 bustine

L 2,193.00
Next Product Image

Vitabiotics Jointace Collagen x30 tablet

L 2,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Kolagjeni Jointace kombinon minerale të rëndësishme gjurmë, Glukozaminën dhe Kondroitinën me kolagjenin e tipit 2 të cilësisë më të lartë.

Një burim i kolagjenit të cilësisë së lartë, një proteinë që gjendet në indin tuaj lidhës
Vitamina C kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të kockave dhe kërcit
Fituesi i çmimit të çizmeve 2017 – Produkti i preferuar i Glukozaminës
Nga kompania numër 1 e vitaminave në Mbretërinë e Bashkuar

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitabiotics Jointace Collagen x30 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?