Previous
Previous Product Image

Lacto Defence Plus x10 bustine

L 2,340.00
Next

Tendens Forte x20 bustine

Original price was: L 3,120.00.Current price is: L 3,000.00.
Next Product Image

Vertebene x60 capsule

Original price was: L 3,780.00.Current price is: L 3,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Vertebene është një suplement dietik i përdorur për të mbështetur shëndetin e muskujve, kockave dhe nyjeve. Përmban përbërës si glucosamine, kondroitin sulfat, kolagjen, acid hialuronik, dhe vitaminat dhe minerale të rëndësishme për këto struktura. Këto përbërës synojnë të ndihmojnë në rregullimin e funksioneve të ndryshme të trupit që lidhen me integritetin e muskujve, kockave dhe nyjeve.

Forma e kapsulave e bën atë të lehtë për konsumim dhe dozim. Doza dhe frekuenca e përdorimit të Vertebene zakonisht përcaktohet në etiketën e produktit ose nga rekomandimet e një profesionisti të kujdesit shëndetësor.

Si me çdo suplement tjetër, është e rëndësishme të respektoni udhëzimet e përdorimit dhe të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor përpara fillimit të përdorimit të tij, veçanërisht nëse keni ndonjë gjendje shëndetësore të caktuara ose po përdorni ilaçe të tjera. Suplementet dietike nuk duhet të zëvendësojnë një dietë të shëndetshme dhe tërheqjeje aktive.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vertebene x60 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?