Previous
Previous Product Image

Otosan Nasal Wash Kit + 30 bustina

L3,430.00
Next

Extra valerianic cardio x 30 caps

L1,500.00
Next Product Image

Calmavis x 30 tablets

Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,600.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Është një produkt me origjinë bimore, i cili është konceptuar për të zgjidhur në mënyrë efektive dhe të sigurt problemin e rritjes së ngacmueshmërisë nervore dhe çrregullimeve të gjumit, si dhe mbron sistemin nervor nga efektet e dëmshme të stresit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Calmavis x 30 tablets”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?