Previous
Previous Product Image

Eviol Vitamine E 100 mg x 20 soft capsules

L429.00
Next

Calcio carbonato 500 mg x 60 tablets

L860.00
Next Product Image

Eagle ImmuVid x 20 capsules

L3,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Eagle Biotech – Immuvid
Immuvid indikohet në rast të gripit, sëmundjeve sezonale dhe infeksioneve virale të llojeve të ndryshme.
Immuvid mbështet mbrojtjen imune të fëmijës.
Immuvid parandalon dhe kundërvepron përhapjen e viruseve, baktereve dhe infeksioneve dhe mbështet mbrojtjen natyrale të trupit.
Immuvid ka një veprim probiotik në nivel gastrointestinal dhe rikthen ekuilibrin e duhur të florës bakteriale të zorrëve.
Immuvid rekomandohet ne te gjitha rastet e :

– Infeksioneve bakteriale.

– Infeksioneve virale dhe oportuniste .

– Diarretë akute / Kronike

– Diarretë pas Antibiotiko-Terapisë.

– Imunomodelues/Imunostimulues

– Anemi / Anemi sideropenike.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Eagle ImmuVid x 20 capsules”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?