Previous
Previous Product Image

Suavinex Premium 0+ 120ml

L 1,400.00
Next

Neo Kids Transit 150ml

Original price was: L 2,000.00.Current price is: L 1,800.00.
Next Product Image

Avent Natural Glass 1+m 240ml

L 2,220.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Avent Natural Glass 1+m 240ml është një shishe e shpërndarjes së qumështit e dizajnuar për fëmijët 1 muaji dhe më shumë. E përbërë nga qelqi i sigurt dhe i pastrueshëm, ky produkt ofron një zgjidhje të sigurt për prindërit që preferojnë materiale natyrale. Me një dizajn ergonomic dhe shtiza e formuar për t’u përshtatur lehtësisht në gojën e fëmijës, shisha siguron një ushqim të lehtë dhe të natyrshëm për fëmijën tuaj. E përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe të qëndrueshëm për periudhë të gjatë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avent Natural Glass 1+m 240ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?