Previous
Previous Product Image

Apivita Face Mask Honey 8ml

L500.00
Next

Crescina PLC 12 x20 ampula

L9,960.00
Next Product Image

Apivita Jasmine Shower Gel Travel Size 75ml

L300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Xhel dushi hidratues me vajra esencialë, i frymëzuar nga parimet e aromaterapisë, pastron butësisht lëkurën pa e dehidratuar atë duke ofruar një ndjesi luksoze mirëqenieje falë aromës së tij unike që rrjedh nga jasemini.

Pastron butësisht lëkurën dhe ruan lagështinë e saj natyrale falë agjentëve të butë pastrues, ekstraktit të propolisit dhe sapunit.
Aloe bioaktive, ekstrakt organik i livandës nga APIGEA dhe panthenol, hidraton, mbron nga irritimet dhe qetëson lëkurën.
Vajrat esencialë organikë të jaseminit, nerolit dhe paçulit ofrojnë një ndjenjë unike mirëqenieje dhe euforie.
Aromë unike me nota relaksuese jasemini.
Infuzioni i patentuar i një kombinimi të 3 llojeve organike të sideritit nga kultivimet organike të APIGEA (Sideritis Scardica, Sideritis Perfoliata, Sideritis Raeseri), ka zëvendësuar ujin, duke kontribuar në efektin antioksidues dhe hidratues të produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apivita Jasmine Shower Gel Travel Size 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?