Previous
Previous Product Image

Lierac Velvet Sun Fluid 50+ 40ml

L4,250.00
Next

Apivita Fluide Sun Safe 50+ 50ml

L3,350.00
Next Product Image

Apivita Moisturizing Shampoo Travel size 75ml

L500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Flokët kanë nevojë për lagështi, ashtu si lëkura jonë!
Shampo hidratuese:
• Pastron butësisht flokët dhe respekton florën natyrale të kokës.
• Ofron hidratim intensiv duke rivendosur nivelet e lagështisë brenda fibrës së flokëve, me acid hialuronik, ekstrakt aloe, mjaltë trumze dhe proteina tërshërë.
• Ofron mbrojtje antioksiduese dhe i lë flokët plot vitalitet me ekstrakte rozmarine dhe propolis.
• Parandalon ndarjen e skajeve dhe mbron nga stresorët e jashtëm (ndotja e ajrit dhe stilimi) me APISHIELD HS.
• I lë flokët të lehta dhe të lëmuara, duke eliminuar kërcitjen.

Uji zëvendësohet nga një infuzion tonik dhe anti-plakje i rozmarinës organike greke.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apivita Moisturizing Shampoo Travel size 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?