Previous
Previous Product Image

Apivita Face Mask Honey 8ml

L 500.00
Next

Crescina PLC 12 x20 ampule

L 9,960.00
Next Product Image

Apivita Fluide Sun Safe 50+ 50ml

L 3,350.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

APIVITA
Bee Sun Safe
Lëng i padukshëm i fytyrës
SPF50
Prekje e thatë
Cilësi ultra e lehtë
50 ml

Lëngu i padukshëm i fytyrës me prekje të thatë Apivita SPF50 ofron një mbrojtje me spektër të gjerë kundër UVA, UVB, IR dhe DRITËVE BLU. Ideale si bazë make-up.

Ky lëng i padukshëm ka një përbërje të pasur natyrore dhe përmban 75% përbërës natyralë:
– Vaj luledielli *
– Vaj Abisiniane
– Vaj ulliri*
– Vaj rrushi
– vaj jojoba *
– Ekstrakti i karotës

Përzgjedhja e lëndëve të para dhe zhvillimi i produkteve APIVITA bazohen në ekspertizën në performancën e lëkurës dhe qëndrueshmërinë mjedisore. Çdo lëndë e parë vlerësohet për shqetësime të mundshme në lidhje me sigurinë e lëkurës dhe ndikimin mjedisor dhe përbërësit e diskutueshëm përjashtohen nga formula.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apivita Fluide Sun Safe 50+ 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?