Previous
Previous Product Image

Apivita Moisturizing Shampoo 75ml Travel size

L 500.00
Next

Davines Detoxifying Scrub Shampoo 250ml

Original price was: L 2,100.00.Current price is: L 2,000.00.
Next Product Image

Apivita After Sun 100ml

L 1,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Kjo teksturë krem-xheli hidratues pas diellit është pasuruar me përbërës antioksidues dhe freskues qetëson menjëherë lëkurën. Ideale për përdorim pas çdo ekspozimi në diell dhe si qumësht ditor për trupin gjatë verës. Lehtësisht aromatik me një aromë të këndshme verore.

  • Rigjeneron lëkurën dhe hidraton thellësisht me livando deti dhe aloe vera.
  • Qetëson dhe ftoh menjëherë me ekstraktin e fikut dhe kastravecit.
  • Ofron mbrojtje antioksiduese dhe mbron nga plakja e parakohshme falë ekstraktit të propolisit të patentuar.
  • Mbron nga foto-plakja.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apivita After Sun 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?