Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Oil Correct 50+ 50ml

L 3,700.00
Next

Apivita Face Mask Honey 8ml

L 500.00
Next Product Image

Apivita Face Scrub Apricot 8ml

L 500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Apivita Face Scrub Apricot, Scrub fytyre me Kajsi për pastrim të butë pa dehidratim të lëkurës.

Farat e kajsisë së bluar imët pastrohen butësisht, duke hequr qelizat e vdekura.
Vaji i kajsisë, mjalti dhe kastraveci përmirësojnë strukturën e lëkurës, e zbutin dhe rinovojnë atë.
Vaji esencial i geraniumit ndihmon në hidratimin dhe rinovimin.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apivita Face Scrub Apricot 8ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?