Previous
Previous Product Image

Apivita Cleansing Foam 75ml Travel Size

L500.00
Next

Apivita Jasmine Shower Gel Travel Size 75ml

L300.00
Next Product Image

Apivita Face Mask Honey 8ml

L500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Maska e fytyrës EXPRESS BEAUTY me mjaltë, ëmbëlsuesi natyral i dietës mesdhetare. Energjizon lëkurën, duke përmirësuar strukturën dhe elasticitetin.

Mjalti grek i trumzës hidraton dhe ushqen thellë
Vaji jojoba, avokado, gjalpi shea dhe vitamina E zbuten dhe zgjohen
Vaji esencial i mirrës forcon.
Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apivita Face Mask Honey 8ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?