Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Oil Correct 50+ 50ml

L 3,700.00
Next

Apivita Face Mask Honey 8ml

L 500.00
Next Product Image

Apivita Face Mask Orange 8ml

L 500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Maska për fytyrën EXPRESS BEAUTY me portokall, një fruta me lëng të zonave mesdhetare të pasura me vitaminë C dhe një strukturë krem-xheli rikthen menjëherë shkëlqimin e lëkurës.

Zbut mikrorelievin e lëkurës dhe rikthen shkëlqimin e saj natyral falë qelizave burimore të portokallit dhe vitaminës C
Hidraton dhe ofron gjallëri falë koenzimës Q10, mjaltit grek të trumzës dhe acidit hialuronik.
Ai forcon dhe rinovon me vaj esencial portokalli
Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apivita Face Mask Orange 8ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?