Previous
Previous Product Image

Avene Cicalfate+ Gel Cicatrice 30ml

L 1,500.00
Next

Apivita Face Mask Honey 8ml

L 500.00
Next Product Image

Apivita Aqua Beelicious 15ml

L 500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

APIVITA Aqua Beelicious Cooling Hydrating Eye Gel është një trajtim super-hidratues i syve për të gjitha llojet e lëkurës. I mbushur me një koktej përbërësish që shuajnë etjen, përkatësisht cistus, iris, trëndafil i egër dhe mjaltë, ky xhel ftohës ofron një nxitje të menjëhershme të lagështirës në zonën delikate të konturit të syve, duke e lënë atë dukshëm më të trashë, tepër të butë dhe të lëmuar.

Veçanërisht efektiv kundër shenjave të lodhjes, ky xhel për sytë vjen me një aplikues roll-on që ndihmon në kullimin e qeseve të syve dhe ënjtjes. Në të njëjtën kohë, ekstraktet e çajit jeshil në formulë ndihmojnë në minimizimin e shfaqjes së rrathëve të errët, për një pamje menjëherë më të ndritshme dhe të qetë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apivita Aqua Beelicious 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?