Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Oil Correct 50+ 50ml

L3,700.00
Next

Apivita Face Mask Honey 8ml

L500.00
Next Product Image

Apivita Bee Radiant Rich 50ml

L3,600.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Apivita – Bee Radiant Signs of Aging & Anti-Fatigue Cream – Rich Texture

Një krem i mëndafshtë me peony të bardhë dhe ekstrakte propolisi që parandalon, vonon dhe riparon shenjat e zhvillimit të plakjes (vijat e holla, rrudha), duke rezultuar në një lëkurë rrezatuese dhe një çehre të qetë.

  • Përmirëson sintezën e kolagjenit, elastinës dhe acidit hialuronik, duke ofruar një lëkurë të hidratuar mirë, më elastike dhe me pamje më të re, falë ekstraktit të propolisit, glikogjenit bimor dhe glikonës natyrale.
  • Mbron nga agresorët e përditshëm mjedisor falë ekstraktit të propolisit.
  • Kontrollon hiperpigmentimin e lëkurës, duke ofruar një lëkurë të njëtrajtshme dhe më të ndritshme, falë ekstraktit të elbit.
  • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apivita Bee Radiant Rich 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?