Previous
Previous Product Image

Apivita Face Mask Orange 8ml

L 500.00
Next

Apivita After Sun 100ml

L 1,000.00
Next Product Image

Apivita Aqua Fluid Cream Teinte SPF 30 40ml

L 2,600.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Krem i ngjyrosur për fytyrën me teksturë të lehtë, i formuluar me mjeshtëri me një shkrirje lulesh të cistusit, irisit, trëndafilit të egër dhe mjaltit, të gjithë përbërës super-hidratues për të rimbushur menjëherë rezervat e lagështisë së lëkurës.

Zbulon një çehre të shkëlqyeshme me mbulim mesatar falë pigmenteve me burim natyral
Ofron hidratim të menjëhershëm dhe afatgjatë dhe një nxitje freskuese me lule dhe mjaltë
Ofron mbrojtje me spektër të gjerë UVA, UVB, BLUE LIGHT me një kombinim të filtrave të qëndrueshëm ndaj diellit.
Ofron mbrojtje antioksiduese dhe mbrojtje kundër agresorëve mjedisorë, me infuzion trëndafili dhe ekstrakt të patentuar propolisi.
Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apivita Aqua Fluid Cream Teinte SPF 30 40ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?