Previous
Previous Product Image

La Roche Posay Oil Correct 50+ 50ml

L 3,700.00
Next

Apivita Face Mask Honey 8ml

L 500.00
Next Product Image

Apivita Face Mask Aloe 8ml

L 500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Apivita – Express Beauty Aloe Moisturizing & Refreshing Face Mask

Maskë fytyre EXPRESS BEAUTY me aloe vera, një bimë terapeutike e njohur e cila përdoret si suplement ushqimor për gjallërimin e organizmit, hidraton dhe qetëson menjëherë lëkurën.

  • Rikthen hidratimin e lëkurës falë aloes, acidit hialuronik dhe ekstraktit të trëndafilit.
  • Përmirëson elasticitetin e lëkurës duke i dhënë asaj një strukturë të butë dhe të lëmuar me vaj jojoba, vaj gruri, gjalpë shea dhe mjaltë trumzë greke.
  • Forcon dhe rigjeneron nëpërmjet vajit esencial bergamot.
  • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apivita Face Mask Aloe 8ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?