Previous
Previous Product Image

Biolane Liquid Talc 100ml

L 1,350.00
Next

Cevo Texx x10 bustine

L 1,620.00
Next Product Image

Allergo Stop 50ml

L 1,000.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Alergo Stop është një suplement me pika i cili ka veti antihistaminike, antiinflamatore dhe stimuluese. Ai është krijuar nga Ekstraktet Hidroglicerike të gjetheve dhe ekstraktet e frutave. Gjethet e RIBES NERO (Ribizilla) janë të pasura me Vitaminë C, Flavonoide, Oligoelemente, Acid Malik, Acid Citrik me aftësi të ndihmojnë funksionin fiziologjik të rrugëve të sipërme të frymëmarrjes. Suplementi ndihmon në rastet e një astme bronkiale, sinuzit, rinit alergjik, laringit, faringit, gjendje febrile, influenze. Qetësues i rrugëve të frymëmarrjes edhe gjatë natës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Allergo Stop 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?