Previous
Previous Product Image

Biolane Liquid Talc 100ml

L 1,350.00
Next

Cevo Texx x10 bustine

L 1,620.00
Next Product Image

Dologel 25ml

L 630.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Dologel Gingival Gel është një xhel për masazh gingival.

Përdoret në rastet e acarimit dhe lezioneve të gojës dhe në daljen e parë të dhëmbëve të foshnjës.

Ai përmban:

Ekstrakte propolisi, valeriane dhe kamomil me veprim qetësues në mishrat e dhëmbëve gjatë daljes së dhëmbëve të parë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dologel 25ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?