Previous
Previous Product Image

Eludril Classic 200ml

L 850.00
Next

Veet x20 Wax Strips

L 700.00
Next Product Image

Vitabiotics Wellman 70+ x30 tablet

L 1,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Wellman 70+ x30 tablet është një kompleks vitaminash dhe minerash i dizajnuar për burrat mbi 70 vjeç. Këto tableta ofrojnë një kombinim të pasur të vitaminave dhe mineraleve të nevojshme për mbështetjen e shëndetit të përgjithshëm dhe mirëqenies së tyre në moshën e thyerjes. Formuluar për të përmirësuar energjinë, funksionimin e sistemit imunitar, dhe shëndetin e zemrës dhe muskujve, Wellman 70+ është një zgjidhje e përshtatshme për mbështetjen e shëndetit të burrave të moshës së thyerjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitabiotics Wellman 70+ x30 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?