Previous
Previous Product Image

Reintegra x 10 bustine

L1,000.00
Next

Fluxoril x 14 bustine

Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,700.00.
Next Product Image

Drimo Erbe

L1,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Drimo Erbe është një produkt i përdorur për të përmirësuar funksionimin e sistemit tretës. Përbërësit e Drimo Erbe përfshijnë bimë të tilla si majdanoz, kumkuat, kerpudha e gjirit, dhe kafeja e zeze, të cilat kanë përdorim tradicional për të lehtësuar probleme të ndryshme të stomakut dhe tretjes së ushqimit.

Ky produkt mund të vijë në formën e lëngjeve dhe përdoret zakonisht pas vaktit për të ndihmuar në tretjen e ushqimit dhe për të lehtësuar ndjesinë e përgjumjes dhe rëndesës në stomak.

Si me çdo produkt tjetër për tretjen e ushqimit, është e rëndësishme të ndiqni udhëzimet e përdorimit të prodhuesit dhe të mos e përdorni më shumë se sa rekomandohet. Nëse keni ndonjë pyetje rreth përdorimit të Drimo Erbe ose nëse keni ndonjë problem tretjeje të vazhdueshme, ju rekomandohet të konsultoheni me një profesionist të kujdesit shëndetësor për këshillë të detajuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Drimo Erbe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping