Previous
Previous Product Image

Eludril Classic 200ml

L 850.00
Next

Veet x20 Wax Strips

L 700.00
Next Product Image

Tonimer Strong Spray 200ml

L 1,050.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Tretësirë ​​sterile izotonike e ujit të detit, me përmbajtje Natriumi të reduktuar dhe PH pak alkaline, e rekomanduar veçanërisht për heqjen dhe hollimin e mukusit të zgavrave të hundës në rastet e tharjes së mukozave dhe të ftohjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tonimer Strong Spray 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?