Previous
Previous Product Image

Dikirogen x30 bustine

L 3,900.00
Next

Alkool Etilik 70% spray 1L

L 500.00
Next Product Image

Viusid 100ml

L 2,800.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Përshkrimi i Produktit: Viusid është një suplement dietik i lëngshëm i formuluar për të mbështetur sistemin imunitar dhe për të përmirësuar shëndetin e përgjithshëm. Me përbërës aktivë të fuqishëm dhe një përzierje të mirë-balancuar të antioksidantëve, vitaminave dhe aminoacideve, Viusid ndihmon në forcimin e mbrojtjes natyrale të trupit dhe në luftimin e stresit oksidativ.

Karakteristikat dhe Përfitimet:

  • Mbështetje për sistemin imunitar: Përbërësit e tij ndihmojnë në rritjen e funksionit imunitar, duke përmirësuar mbrojtjen kundër infeksioneve dhe sëmundjeve.
  • Antioksidantë të fuqishëm: Përmban një kombinim të antioksidantëve që luftojnë radikalet e lira dhe ndihmojnë në mbrojtjen e qelizave nga dëmtimet oksidative.
  • Përbërës cilësorë: Formuluar me vitamina (si vitamina C dhe E), minerale, dhe aminoacide esenciale që janë të rëndësishme për shëndetin dhe mirëqenien.
  • Lehtë për t’u përdorur: Formë e lëngshme që e bën të lehtë dhe të përshtatshme për konsumim.

Përdorimi:

  • Indikacionet: Rekomandohet për individët që kërkojnë të përmirësojnë funksionin e sistemit të tyre imunitar, të rrisin energjinë dhe të përmirësojnë shëndetin e përgjithshëm.
  • Mënyra e përdorimit: Konsumoni 10 ml (rreth një lugë çaji) 2-3 herë në ditë, sipas nevojës ose sipas udhëzimeve të mjekut ose farmacistit.
  • Këshilla për përdorim: Përdoreni matësin e përfshirë për të siguruar dozimin e saktë. Shkundeni mirë para përdorimit.

Paralajmërime dhe Kujdes:

  • Kundërindikimet: Nuk duhet përdorur në rastet e alergjisë ndaj ndonjë përbërësi të produktit.
  • Efektet anësore: Produkti zakonisht tolerohet mirë, por në rast të ndonjë reagimi të padëshiruar, ndërprisni përdorimin dhe kontaktoni mjekun.
  • Ruajtja: Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë, larg nga drita e diellit dhe jashtë mundësive të fëmijëve. Sigurohuni që kapaku të jetë i mbyllur mirë pas çdo përdorimi për të ruajtur freskinë e produktit.

Përfundim: Viusid 100ml është një suplement i fuqishëm dhe efektiv për mbështetjen e sistemit imunitar dhe përmirësimin e shëndetit të përgjithshëm. Me një përzierje të mirë-balancuar të antioksidantëve, vitaminave dhe aminoacideve, Viusid ofron mbështetje të rëndësishme për trupin në luftën kundër stresit oksidativ dhe në forcimin e mbrojtjes natyrale. Formati i tij i lëngshëm e bën të lehtë dhe të përshtatshëm për konsumim të përditshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Viusid 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?