Previous
Previous Product Image

PrenataS x30 veg capsule

L 3,120.00
Next

O.B. procomfort x16 tampon

L 400.00
Next Product Image

Donna-Fert x20 bustine

L 3,000.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Suplement ushqimor i cili kontribuon në riprodhimin normal tek femrat, duke përmirësuar, nxitur dhe favorizuar fertilitetin. Përmban Myo-Inositol, Vitaminë E, Q10, Vitex agnus castus, D-Chiro inositol, Zink, Acid Folik Myo-Inositol dhe D-Chiro inositol kanë një efekt pozitiv në cilësinë e ovocitit. Kromi kryen një veprim parandalues ​​për sindromën e vezores policistike, një nga shkaqet kryesore të infertilitetit. Koenzima Q10, Vitamina E, Zinku dhe Seleni janë antioksidantë të fuqishëm që ndihmon në përmirësimin e cilësisë së ovocitit. Bima Vitex agnus castus ndihmon me aftësinë e saj për të balancuar hormonet e fertilitetit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Donna-Fert x20 bustine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?