Previous
Previous Product Image

Dikirogen x30 bustine

L 3,900.00
Next

Alkool Etilik 70% spray 1L

L 500.00
Next Product Image

Frigo Fast 200ml

L 400.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Spray i ftohtë përdoret për të lehtësuar dhimbjet e shkaktuara nga lëndimet traumatike, ndrydhjet, ënjtjet ose goditjet.

Efekti i tij anestetik, i shkaktuar nga ftohja e zonës së dëmtuar, i mundëson personit të dëmtuar të kthehet shpejt në aktivitetin e tij normal atletik.

Përdorimi: Spërkateni në vendin e lënduar-të mavijosur për 3-4 sekonda dhe të paktën 15-20 cm distancë. Spërkatja duhet të ndalet kur në zonën e prekur shfaqet një lloj ngrica e bardhë. Nëse është e nevojshme, spërkatja mund të përsëritet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Frigo Fast 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?