Previous
Previous Product Image

Rhinostop hot x 8 bustine

L380.00
Next

Golapiol adult 15ml

L630.00
Next Product Image

Hemopran Detergent 125ml

L1,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Larës delikat i zonës perianale. Rekomandohet për përdorim të përditshëm për të rritur dhe fëmijë, me lëkurë të ndjeshme si edhe në rastet e prekjeve hemorroidale. Nuk e përndryshon balancën e pH fiziologjik të zonës intime, si edhe mbron kundër baktereve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hemopran Detergent 125ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping