Previous
Previous Product Image

Woman 50+ Multivitamine shurup x 500ml

L2,500.00
Next

Vitox C + Zinc x 60 tablete

L1,200.00
Next Product Image

Vitamine C + Zinc + D3

L1,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Vitamina C kontribuon: Në funksionimin normal të sistemit imunitar, në reduktimin e lodhjes, në funksionimin e mirë të kockave dhe kërceve, në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Zinku kontribuon: Në ruajtjen e shikimit, në mirëqënien e flokëve, thonjve dhe lëkurës, gjithashtu merr pjesë në proçesin e ndarjes së qelizave.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamine C + Zinc + D3”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping