Previous
Previous Product Image

Vitamine C + Zinc + D3

L 1,000.00
Next

Bierhefe x30 tablete

L 990.00
Next Product Image

Vitox C + Zinc x 60 tablete

L 1,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Vitamina C kontribuon: Në funksionimin normal të sistemit imunitar, në reduktimin e lodhjes, në funksionimin e mirë të kockave dhe kërceve, në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Zinku kontribuon: Në ruajtjen e shikimit, në mirëqënien e flokëve, thonjve dhe lëkurës, gjithashtu merr pjesë në proçesin e ndarjes së qelizave.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitox C + Zinc x 60 tablete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?