Previous
Previous Product Image

Alpi Kappa gocce 10ml

L1,450.00
Next

DoppelHerz – Stress Gute Nerven

L1,200.00
Next Product Image

Pikovit shurup 150ml

L355.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shtesë ushqimore me vitamina për femijë mbi 1- 14 vjeç. Përdoret kryesisht për rënie oreksi, lodhje të madhe, rritje të vonuar, si shtesë në terapinë me antibiotikë, veçanërisht në periudhën e dimrit dhe pranverës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pikovit shurup 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping