Previous
Previous Product Image

Eviol Vitamine E 100 mg x 20 soft capsules

L429.00
Next

Calcio carbonato 500 mg x 60 tablets

L860.00
Next Product Image

Vitalmix Energia Complex x 12 flacconcini

L2,180.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

VITALMIX ENERGIA COMPLEX AD *12 FLACONCINI

Suplement me bazë Niacine, ekstrake Goji, Magnez, Ginseng dhe Maca.
Përdoret në rastet e lodhjes fizike dhe si suport energjie për trupin.

  • Ginseng dhe Maca japin efekt adaptogjen
  • Niacine dhe Mazgnezium reduktojnë lodhjen
  • Goji ka efekt antioksidant

Pa gluten dhe pa laktozë.

Perdorimi:
Këshillohet perdorimi i 1-2 flakonëve në ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitalmix Energia Complex x 12 flacconcini”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?