Previous
Previous Product Image

Byta K pika 15 ml

L 1,500.00
Next

Swedish Nutra Collagen Joint Support 500ml

L 3,500.00
Next Product Image

Vitabiotics Pregnacare x30 tablete

L 2,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Suplement ushqimor i pasur me nutrientë të avancuar, i formuluar me 19 vitaminat dhe mineralet më të rëndësishme të nevojshëm përgjatë shtatzanisë si Acid folik, Vitamine D3, B12, Hekur dhe Zink.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitabiotics Pregnacare x30 tablete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?