Previous
Previous Product Image

Synergy Vitamine C 1000mg x60 tablet

L 1,560.00
Next

Calcio Carbonato 500mg x60 tablet

L 860.00
Next Product Image

Fortavit x60 tablet

L 2,030.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Fortavit është një suplement me vitamina dhe minerale të përdorura tek njerëzit që kanë mungesa të këtyre elementeve. Vitamina C përdoret për të ruajtur funksionin normal të sistemit imunitar dhe nervor. Vitaminat B përdoren për të furnizuar trupin me energji. Vitamina E dhe Zinku mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ. Vitamina D dhe Kalçiumi janë të dobishme në rritjen e kockave, muskujve dhe dhëmbëve. Hekuri ndihmon në formimin e hemoglobinës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fortavit x60 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?