Previous
Previous Product Image

Swedish Nutra – Collagen Joint Support

L3,500.00
Next

Lacto Defence Plus x 10 bustine

L2,340.00
Next Product Image

Bioritmon Immuno Defend x 12 bustine

L2,320.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shtesë ushqimore me përmbajtje Lctoferrinë, Resveratrol, Melatoninë dhe Vitaminë D, që kontribuon për të mbështetur funksionimin normal të sistemit imunitar. Seleni dhe Zinku ndihmojnë mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Merrni një bustinë në ditë për t’u shpërndarë në ujë, larg vakteve, e preferueshme në mbrëmje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bioritmon Immuno Defend x 12 bustine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping