Previous
Previous Product Image

Fluxoril x 14 bustine

Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,700.00.
Next

Fitonasal pediatric spray për hundët

L1,800.00
Next Product Image

Viru Protect spray fyti

L1,440.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Trajton dhe lehtëson ftohjen e zakonshme si dhe mbron kundrejt viruseve. Mbi moshën 4 vjec. Perdoret 2 here cdo dy orë deri në 6 herë në ditë. Nuk përdoret në rast alergjie, gjatë shtatëzanisë apo ushqyerjes me gji.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Viru Protect spray fyti”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping