Previous
Previous Product Image

Neutrogena Mousse Cleanser 150ml

L 1,000.00
Next

Vichy UV-Age Daily 50+ 50ml

Original price was: L 3,100.00.Current price is: L 3,000.00.
Next Product Image

Vichy Anti-Dark Spot 3-In-1 50+ 50ml

Original price was: L 3,700.00.Current price is: L 3,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Vichy Anti-Dark Spot 3-In-1 është një krem i pasur me teknologji për të zvogëluar shenjat e errëta në lëkurë dhe për të mbrojtur atë nga dëmtimet e diellit, duke ofruar një zgjidhje të përsosur për të mbajtur lëkurën e shëndetshme dhe të shkëlqyeshme. Ky krem ka një formulë të pasur me komplekse aktive që ndihmojnë në zvogëlimin e shenjave të errëta dhe në përmirësimin e shndritjes së lëkurës, duke e bërë atë më të butë dhe më të ndriçuar. Përmban gjithashtu filtra UVA dhe UVB për të mbrojtur lëkurën nga dëmtimet e diellit dhe plakjen e parakohshme. Përveç kësaj, kjo formulë është e pasur me acid hialuronik për të hidratuar dhe për të mbajtur lëkurën e butë dhe të shëndetshme. Vichy Anti-Dark Spot 3-In-1 është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një krem të pasur me teknologji për të përmirësuar pamjen e lëkurës dhe për të mbrojtur atë nga dëmtimet e diellit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vichy Anti-Dark Spot 3-In-1 50+ 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?