Previous
Previous Product Image

Gral Medical Mbajtese Krahu

L 1,050.00
Next

Armour Adult Pants S,M,L x10 pcs

L 800.00
Next Product Image

Veet x20 Wax Strips

L 700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Veet x20 Wax Strips janë shirita dylli të gatshëm për përdorim, të dizajnuar për një depilim të lehtë dhe efektiv. Këto shirita janë të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe lëkurën e ndjeshme. Formula e tyre unike kap edhe qimet më të shkurtra, duke lënë lëkurën të butë dhe të lëmuar deri në katër javë. Paketimi përfshin 20 shirita dylli dhe 4 menduese post-depilimi që qetësojnë dhe hidratojnë lëkurën pas depilimit. Ideal për një depilim të shpejtë dhe të efektshëm në shtëpi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veet x20 Wax Strips”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?