Previous
Previous Product Image

Wellman 70+ x30 tablet

L 1,500.00
Next

Armour Adult Pants S,M,L x10 pcs

L 800.00
Next Product Image

Veet Cream 100ml

L 350.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Veet Cream 100ml është një krem depilues i dizajnuar për heqjen e qimeve të tepërta në mënyrë të shpejtë dhe të efektshme. Formuluar për përdorim të lehtë dhe pa dhimbje, kjo formulë e butë depiluese është e përshtatshme për përdorim në zonat e ndryshme të trupit. Veet Cream ofron një lëkurë të butë dhe të pastër për një kohë të gjatë, duke lënë një aromë të këndshme dhe duke mbrojtur lëkurën nga irritimet. E përshtatshme për përdorim në shtëpi dhe për një përvojë të këndshme të depilimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Veet Cream 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?