Previous
Previous Product Image

Mustela Bio Gel Lavant 400ml

L 2,120.00
Next

Uriage Hyseac Masque Gommant 100ml

Original price was: L 2,000.00.Current price is: L 1,500.00.
Next Product Image

Uriage Eau Thermale 150ml

L 1,250.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Uriage Eau Thermale 150ml është një ujë termal i njohur për vetitë e tij të pasura minerale dhe përfitimet qetësuese dhe hidratuese për lëkurën. Ky ujë vjen nga burimet termale të Uriage në Alpet franceze dhe është një produkt i gjithanshëm që mund të përdoret nga të gjitha moshat dhe tipet e lëkurës.

Përfitimet kryesore:
Hidratim intensiv: Uriage Eau Thermale ndihmon në ruajtjen e lagështisë natyrale të lëkurës dhe përmirëson barrierën mbrojtëse të saj.
Qetësues dhe anti-inflamator: Me përmbajtjen e tij të lartë minerale, ky ujë termal qetëson irritimet dhe inflamacionet e lëkurës, duke e bërë të përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar.
Rifreskues: Është ideal për përdorim gjatë ditës për të rifreskuar dhe rigjallëruar lëkurën, veçanërisht në kushtet e nxehta apo pas stërvitjes.
Fiksues make-up: Mund të përdoret për të fiksuar makijazhin dhe për të siguruar një pamje më të freskët dhe natyrale.
Përdorimi:
Përditshëm: Spërkatni në fytyrë dhe qafë sa herë që lëkura juaj ka nevojë për një dozë shtesë hidratimi ose qetësimi.
Pas pastrimit: Përdoreni pas pastrimit të fytyrës për të balancuar pH-në dhe për të përgatitur lëkurën për aplikimin e produkteve të tjera të kujdesit të lëkurës.
Gjatë ditës: Spërkatni sipër makijazhit për një rifreskim të menjëhershëm dhe për të fiksuar pamjen tuaj.
Uriage Eau Thermale 150ml është një produkt i domosdoshëm për rutinën tuaj të përditshme të kujdesit për lëkurën, duke ofruar një trajtim natyral dhe të butë për të përmirësuar pamjen dhe ndjesinë e lëkurës suaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Uriage Eau Thermale 150ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?