Previous
Previous Product Image

Solgar Koji Iron x30 capsule

Original price was: L 2,710.00.Current price is: L 2,000.00.
Next

Bevo K gocce 15ml

L 1,500.00
Next Product Image

TwoBee Vitamin D3 drops 12ml

L 1,650.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Two Bee Vitamin D3 Drops është suplement me pika që përmban vitaminë D3 me origjinë bimore. Kontribuon në zhvillimin dhe ruajtjen e shëndetshme të kockave dhe dhëmbëve. Ndihmon në përthithjen e duhur të Kalçiumit dhe Fosforit. Luan një rol të rëndësishëm në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe muskulor.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TwoBee Vitamin D3 drops 12ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?