Previous
Previous Product Image

Eludril Classic 200ml

L 850.00
Next

Veet x20 Wax Strips

L 700.00
Next Product Image

Gral Medical Cervical Collar

L 1,300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Jaka cervikale GralMedical është një artikull mjekësor i bërë nga një material i butë që përdoret për të mbështetur qafën dhe kordonin e qafës së mitrës dhe për të kufizuar lëvizjet e qafës dhe kokës. Është i përshtatshëm për përdorim gjatë rikuperimit pas operacioneve dhe lëndimeve. Mund të lahet me dorë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gral Medical Cervical Collar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?