Previous
Previous Product Image

Tylol Hot D x 12 packets

L535.00
Next

Propolis 20 % Drops 15 ml

L500.00
Next Product Image

Tantum Verde 30 ml 0.15%

L656.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Tantum verde 0,15 % është një tretësirë ​​e lëngshme në formë spraji me efekt qetësues që përdoret për dhimbjen e fytit dhe të gojës. Përdoret për të zvogëluar simptoma si: dhimbje, acarim ose skuqje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tantum Verde 30 ml 0.15%”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?