Previous
Previous Product Image

Tylol Hot D x12 packet

L 535.00
Next

Propolis 20 % Drops 15 ml

L 500.00
Next Product Image

Zevomar Spray 20ml

Original price was: L 1,370.00.Current price is: L 1,200.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Spraj kunder irritimit dhe mbrojtjes së fytit. Gjen përdorim në trajtimin e : tonsiliteve, faringiteve dhe laringiteve. Me veprim analgjezik dhe anti-inflamator në sajë të ekstraktit të mjaltit, sodium hyaluronate, mentol dhe mallow. Me veprim antimikrobik në sajë të krameria, lactoferin, propolis dhe veprim mbrojtës në sajë të Echinacea dhe Beta-Glucan. Përdorimi: për fëmijët nga 3-6 vjeç përdoret 2 spraj 3 herë në ditë, ndërsa për fëmijët mbi 6 vjeç dhe të rriturit përdoret 3 spraj 4 herë në ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zevomar Spray 20ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?