Previous
Previous Product Image

Elaxa x12 bustine

L 1,050.00
Next

Tachifludec limone e miele x 10 sacchets

L 757.00
Next Product Image

Tachicaf 1000/130mg x16 sacchet

L 1,013.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Tachicaf me shije limoni përdoret për lehtësimin e dhimbjes me origjinë të ndryshme. Trajton dhimbjen e kokës, dhimbjen e muskujve, dhimbjen e kokës, dhimbjen pas ndërhyrjeve kirurgjikale. Tachicaf rekomandohet të përdoret për të rritur dhe adoleshentë mbi 15 vjeç.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tachicaf 1000/130mg x16 sacchet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?