Previous
Previous Product Image

Elaxa x12 bustine

L 1,050.00
Next

Tachifludec limone e miele x 10 sacchets

L 757.00
Next Product Image

Tacchipirine 1000mg x12 eff tablet

L 721.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Tachipirina eferveshente përmban 1000mg Paracetamol që vepron duke ulur temperaturën dhe duke lehtësuar dhimbjen. Përdoret për trajtimin simptomatik të dhimbjeve të të gjitha llojeve (p.sh. dhimbje koke, dhimbje dhëmbi, dhimbje qafe, dhimbje kyçesh, dhimbje menstruale, ndërhyrje të vogla kirurgjikale).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tacchipirine 1000mg x12 eff tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?