Previous
Previous Product Image

Superfoods Sdetox 300ml

L 1,950.00
Next

Synergy Vitamine C 1000mg x60 tablet

L 1,560.00
Next Product Image

Synergy Osteofit x60 capsule

L 1,870.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Synergy Osteofit është një suplement ushqimor me vitamina dhe minerale të nevojshme për forcimin e kockave.

Parandalon osteoporozën dhe frakturat.

Kalciumi, Magnezi dhe Vitamina D3 ndihmojnë në ruajtjen e kockave dhe dhëmbëve, funksionimin normal të sistemit imunitar, muskujt dhe rritjen e shëndetshme.
Zinku mbron qelizat nga stresi oksidativ. Vitamina K ndihmon në koagulimin e gjakut.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Synergy Osteofit x60 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?