Previous
Previous Product Image

Citrak x30 bustine

L 2,200.00
Next

ESI Erbaven 100ml

L 1,200.00
Next Product Image

Soltux 100ml

L 1,120.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Soltux është një shurup me ekstrakte bimore, Zink dhe vitaminë C. Ekstraktet e Adhatoda, Drosera, Timus, Papaver Rhoeas, Liquorice dhe Hedera hollojnë sekrecionet bronkiale dhe lehtësojnë nxjerrjen e tyre përmes kollës. Ekstrakti i Grindelias ndihmon në përmirësimin e funksionimit të traktit të sipërm të rrugëve të frymëmarrjes dhe qetëson fytin. Vitamina C dhe zinku kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Soltux 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?