Previous
Previous Product Image

Buona Difesa 150ml

L 1,576.00
Next

ESI Erbaven 100ml

L 1,200.00
Next Product Image

Sambucol 120ml

L 1,500.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Shurupi Sambucol është një suplement ushqimor që rrit rezistencën gjatë gjithë vitit. Sambucol rezistent ndaj viruseve është një produkt 100% natyral dhe përmban ekstraktin e Sambucol nigra L, i njohur si manaferra e zezë. Plaku i zi është i pasur me proteina, ka një përmbajtje të lartë të vitaminave B1, B2 dhe B6, gjithashtu përmban kalcium dhe fosfor. Përmbajnë gjithashtu vitaminë C e cila forcon sistemin imunitar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sambucol 120ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?