Previous
Previous Product Image

Calmavis x 30 tablets

Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,600.00.
Next

Biomag x30 chewable tablets

L1,800.00
Next Product Image

Sederba x 30 capsules

L1,560.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Sederba një kombinim bimësh për gjumë të mirë. Formula me Valeriane, balsam Limoni, Passiflore, Magnez dhe Vitamin B6 do t’ju ndihmojë të arrini një gjumë të qetë, të thellë dhe të zgjoheni me energji. E nevojshme në rastet kur ndjeni ankth, stres, probleme me gjumin, tension muskular dhe nervozisëm. Rekomandohet gjithashtu për gjendje ankthi.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sederba x 30 capsules”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?