Previous
Previous Product Image

Calmavis x 30 tablets

Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,600.00.
Next

Biomag x30 chewable tablets

L1,800.00
Next Product Image

Innopea x 15 sacchets

L1,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Të rriturit: Shkrijeni përmbajtjen e qeskës në një gotë me ujë dhe pijeni, ose shkrini përmbajtjen e qeskës direkt në gojë, pa shtuar lëngje, në mëngjes dhe në mbrëmje për 15 ditët e para. Pas kësaj, vazhdoni të përdorni një qese një herë në ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Innopea x 15 sacchets”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?